Dijital Pazarlama Danışmanı

dijital pazarlama danışmanlığı

Dijital Pazarlama Danışmanı Nedir ?

Dijital Pazarlama Danışmanı , bir şirketin İnternet pazarlama stratejisini planlayan ve araştıran, tavsiyelerde bulunan bir kişi veya kuruluştur. Bir danışman olarak, birincil hedefleri, işletmeniz için daha fazla büyüme ve gelir sağlayacak şekilde olası satışlarınızı ve dönüşümlerinizi en üst düzeye çıkarmaktır.

Bir dijital pazarlama danışmanının günlük sorumlulukları şunları içerir:

  • Web sitelerinden sosyal medya hesaplarına kadar bir müşterinin çevrimiçi varlığını denetleme
  • İnternet pazarlama kampanyaları geliştirmek
  • Tasarımın ve kopyalamanın etkisini en üst düzeye çıkarmak için A/B testi yapmak
  • Google Analytics aracılığıyla bir müşterinin kampanya performansını incelemek

Bazı durumlarda şirketler, belirli bir dijital pazarlama alanında uzmanlaşmış bir danışmanla iş birliği yaparlar. Örneğin, işletmeniz arama motoru optimizasyonuna (SEO) odaklanan bir İnternet pazarlama danışmanıyla iş birliği yapma isteyebilir.

Dijital Pazarlama Danışmanları Ne İş Yapar ?

Bir dijital pazarlama danışmanının neler yaptığına dair birkaç örnek:

  • SEO
  • Google (ADS) reklamcılığı
  • Sosyal medya pazarlamacılığı
  • E-posta pazarlama
  • İçerik pazarlama

İnternet pazarlamasının kapsadığı çok çeşitli hizmetler nedeniyle, birçok işletme bir dijital pazarlama danışmanlığı şirketi ile çalışmaktadır. Bu hareket size İnternet pazarlamasının her alanında uzmanlaşmış bir danışman ekibine erişim sağlar.

weBerro, önde gelen bir dijital pazarlama danışmanıdır!

Dijital pazarlama planınız söz konusu olduğunda, doğru dijital pazarlama danışmanlığı hizmetine ihtiyacınız vardır. Buna zaman ve para yatıracaksınız, bu nedenle kampanyanız için en iyi sonuçları verecek bir şirkete ihtiyacınız var.

weBerro olarak, işletmeniz için başarılı bir dijital pazarlama kampanyasını nasıl sunacağımızı biliyoruz. Size ilham verecek bazı dijital pazarlama örnekleri görmek isterseniz bloğumuza da göz atabilirsiniz.

Müşterilerimiz için 5 milyon liranın üzerinde gelir ve 7.000 üzerinde potansiyel müşteri sağladık. Bu, e-ticaret mağazanız aracılığıyla daha fazla sipariş, perakende satış yerinizde daha fazla satın alma ve daha fazla fiyat teklifi veya hizmet talebi anlamına gelir.

Müşterilerimiz de yaptığımız işi seviyor. Çeşitli sektörlerden 100 den fazla müşteri referansımız var. weBerro gibi en iyi dijital pazarlama danışmanı ile çalışmanın avantajlarını çalıştığınızda göreceksiniz.

İşiniz İçin Güvenilir Dijital Pazarlama Danışmanına Mı İhtiyacınız Var ?

İşletmenizin yeni potansiyel müşteriler ve dönüşümler kazanmasına yardımcı olacak özelleştirilmiş bir dijital pazarlama planını nasıl edinebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

İşinizi yeni zirvelere taşımak için sabırsızlanıyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Dijital Pazarlama Nedir ?

Dijital pazarlama, müşterilere ulaşmak için birden fazla rol üstlenen ve dijital reklamcılık, sosyal medya, e-posta pazarlaması, blog içeriği vb. gibi çeşitli dijital kanalları kullanan bir uzmanlık alanıdır.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Nedir ?

Bu alanda danışman için, İşletmelerin dijital çalışmalarına rehberlik eden kişi ya da şirket diyebiliriz.

Dijital Pazarlama Araçları Nelerdir ?

Dijital Pazarlama’da en önemli alanlar SEO, SEM, SMM diyebiliriz. Bir Dijital Pazarlama Uzmanı bu alanlarda yetkinlik sahibidir.

Bütçe Nasıl Belirlenir ?

Reklam bütçeleri hizmet alan ve hizmet verenin iletişimi sonucunda ortaya çıkar.

Dijital Pazarlama Danışmanlık Ücreti Nedir ?

Danışmanlık ücretleri tamamen istenilen hizmetlere göre belirlenir.