Gizlilik Politikası

Kişisel bilgileriniz, firma bilgileriniz ve yorumlarınız hiçbir şekilde başka kişi ya da kuruluşlara dağıtılmaz. Web sitemiz içerisinde herkese açık şekilde görüntülenebilir. Eğer herhangi bir hak ihlali olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Web sitemizde yayınlanmış olan her türlü içerik, bilgi, belge vs. site sahiplerinin mülkiyetine aittir. Yalnızca site yetkilileri tarafından ya da site yetkililerinin izni dahilinde kullanılabilir. Bunlar hiçbir şekilde izinsiz yayınlanamaz, çoğaltılamaz ve ticari meram güdülemez. Başka kurum ya da kuruluşlar tarafından kullanılamaz.

Web sitemizde teknik bilgilerde yanlışlıklar, eksiklikler, imla hataları ve güncelleme hataları bulunabilir. Bunlar sitemiz için bağlayıcı unsur olarak kabul edilemez.

İçeriklerimizde her ne kadar gerekli tedbiri alsak da, içeriklerimizde virüs ve benzeri içerikler ile ilgili gerekli tedbiri almak ve korunmak kullanıcılara bağlı kabul edilir.

Gönderilen her türlü veri, fikir, öneri, yorum gizlilik içermediği ve kimsenin şahsi mülkiyetine ait olmadığı kapsamında değerlendirilir.

Web sitemize giriş yapan herhangi bir kimse bu Gizlilik Politikamızı okuyup aynen kabul etmiş sayılır.

Saygılarımızla, Weberro Ekibi