WordPress Uzmanı

Wordpress Uzmanı

WordPress Nedir ?

WordPress, açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. Web siteleri ve bloglar oluşturmak isteyen herhangi bir kodlama deneyimi olmayan kişiler için popüler bir araçtır. Yazılımın hiçbir maliyeti yoktur. Herkes ücretsiz olarak kurabilir, kullanabilir ve değiştirebilir. Ayrıca, bu konudaki meslek profesyonellerine WordPress Uzmanı denilmektedir.

WordPress Ne İçin Kullanılır ?

Başlangıçta, WordPress esas olarak blog oluşturmak için kullanılıyordu. Günümüze hızlı site kurmak, yazılım geliştirmek ve istenilen herhangi bir web sitesini kurmak için kullanılmaktadır. Hobi veya yaşam tarzı blogları, profesyonel portföyler, iş web siteleri, e-ticaret mağazaları, mobil uygulamalar ve üyelik siteleri oluşturulabilir.

WordPress Uzmanı Ne İş Yapar ?

WordPress Uzmanı, WordPress etrafında bir tema geliştirebilir. Bir WordPress uzmanı, muhtemelen daha önce bahsettiğim özel listeler kadar değil, hepsini yapabilen ve proje için doğru eklentileri ve temaları bilerek son ürünü yapmanıza yardımcı olabilecek kişidir.

Bir WP uzmanı, WP’yi anlayan ve WP temel işlevlerine ve her şeyin nasıl çalıştığına aşina olan kişidir. Evet, bir WP uzmanı aynı zamanda bir PHP geliştiricisidir. Ancak WP’ye yakından aşina olan herkes PHP geliştiricisi değildir. Maalesef kendine WordPress geliştiricisi diyen herkes bu unvanı hak etmiyor.

WordPress Uzmanlığı İçin Neden weBerro ?

Bir WordPress uzmanından daha fazlasını edinin. weBerro, büyükten küçüğe görevleri kapsayan kapsamlı bir WordPress hizmetleri yelpazesi sunan, profesyonel WordPress geliştiricileri ve WordPress uzmanlarından oluşan eksiksiz bir ekiptir.

WordPress konusunda sitenizle ilgili her şeyde size yardımcı olabiliriz ve sizi desteklememiz size çok zaman kazandıracak ve gününüzü sizin için önemli olan işlere ayırabileceksiniz.

Size şu konularda yardımcı olabiliriz:

  • Site değişiklikleri
  • Profesyonel kalitede web tasarımları
  • Yeniden tasarımlar
  • WordPress desteği
  • SEO optimizasyonu
  • İhtiyacınız olan başka bir şey

Tecrübeliyiz

WordPress Uzmanı olarak, 1000’den fazla WordPress sitesi için geliştirme ve destek hizmetleri sağladık . İşletmelere, e-ticaret mağazalarına, kar amacı gütmeyen kuruluşlara ve daha fazlasına yardımcı olduk. Müşterilerimiz, sitelerinin olabildiğince iyi olmasını sağlamak için onlara sunabileceğimiz sınırsız miktarda yardım için bize ulaşıyor.

WordPress Uzmanlarından oluşan ekibimiz en iyisidir!

7/24 hizmetinizde olan eksiksiz bir WordPress uzman destek ekibine sahip olacaksınız. Bizi partneriniz gibi düşünün. Biz sadece küçük düzeltmeler yapmıyoruz. Hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı oluyoruz.

Her çalışma, aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Beklediğiniz hızlı, profesyonel hizmeti almanızı sağlayacak uzmanlık
  • WordPress ve WooCommerce konusunda kapsamlı bilgi
  • PHP, HTML, CSS, JS ve daha fazlası ile deneyim
  • En yüksek kalitede müşteri hizmeti taahhüdü

WordPress uzmanı size nasıl yardımcı olabilir ?

Kendinize Zaman Kazandırın

WordPress sitelerini yönetmek, özellikle işler ters gittiğinde, zaman alıcı ve sinir bozucu bir süreç olabilir. Bir hata, probleminizin cevabı açık olmadığında veya bulması kolay olmadığında saatlerce sorun yaşamanıza neden olabilir.

WordPress Uzman Tavsiyesi Alın

WordPress Uzmanı tavsiyesi almak, kendi başınıza yapabileceğinizi umarak Google’da gezinmekten çok daha etkilidir. Size nasıl yardım edeceğimizi biliyoruz.

Sabit, Uygun Aylık Ücretlerle Tasarruf Edin

Diğer uzmanlar, istediğiniz her destek için sizden ek ücretler alabilir. Bizim için öyle değil. Verilen ekstra hizmetler için sürpriz bir fatura alacağınızdan endişe etmeden bizimle çalışabilirsiniz.

Daha Az Parayla Fazlasını Elde Edin

Tıpkı bir ekibin yapması gerektiği gibi, arkanızı kollayacak kişiselleştirilmiş bir ekipten üstün kaliteli destek sunuyoruz.

Özetle WordPress Hizmetlerimiz

Uzman Danışmanlık ve Geliştirme Hizmetleri

Bize vizyonunuzu söyleyin, biz gerçekleştirelim. Kapsamlı deneyimimize dayanarak, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak WordPress danışmanı da sağlayabiliriz.

Yeni Site Tasarımı

Mevcut site yok mu? Sorun yok. İdeal sitenizi sıfırdan oluşturmak için sizinle birlikte çalışabiliriz.

Tasarımcılarımızdan Kaliteli Sonuçlar

Tek seferlik bir anlaşma için bir web sitesi tasarımcısına ödemeniz gerekenin çok küçük bir kısmı için!

WordPress Uzmanlarımızdan Sürekli Destek

En iyi yanı, sonrasında size yardımcı olacak bir ekibiniz olacak, böylece ilk lansmandan sonra kendi başınıza olmayacaksınız. 

Site Değişiklikleri

Yazım hatalarını düzeltmek, grafik eklemek, metni güncellemek vs. Gereken düzeltmeler ne olursa olsun, başka konulara konsantre olabilmeniz için bunları sizin üzerinizden kaldırabiliriz. Bunu sizin için yapacağına ve doğru yapacağına dair ekibimize güvenebilirsiniz.

Yeniden Tasarım Projeleri

Sitenizi yenilemek mi istiyorsunuz ? Daha profesyonel hale getirmek mi ? Her şeyi yıkıp yeniden başlamak mı ? Bu konuda da size yardımcı olabiliriz, böylece hayal ettiğiniz mükemmel siteyi elde etmiş olursunuz.

WordPress Uzman Güncellemeleri

WordPress’i güncellemek, sitenizi işlevsel ve çekici tutmak için kritik öneme sahiptir ve yine de, dikkatinizi tekeline alacak pek çok başka sorun olduğunda, bu görevlerden biri de boşa çıkabilir. WordPress Uzmanı Ekibimiz aşağıdaki güncellemeleri sizin için halledebilir:

Yeni WP sürümleri

Sitenizin geliştirmelerden ve iyileştirmelerden faydalanması ve her zaman yeni kalması için WP sürümünün güncel olmasını sağlayacağız.

Eklentiler ve Temalar için Güncellemeler

Bir eklentinin çalışmayı durdurduğunu veya sitenizdeki işlevselliği bozduğunu keşfetmekten daha kötü bir şey yoktur. Ekibimiz bunun asla olmayacağından emin olmak için dikkat edecek.

Ayrıca WP temanızdaki tüm güncellemeleri işleyerek sitenizi çalışır durumda tutacağız ve en iyi şekilde görünmesini sağlayacağız.

Güvenliğiniz için Yedekleme ve Önleyici Hizmetler

Site Yedeklemeleri

Sitenizi düzgün bir şekilde yedeklemezseniz, siber saldırılara, kötü amaçlı yazılımlara, barındırma sorunlarına ve daha fazlasına karşı her şeyi kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız. Tüm WordPress uzman hizmet planlarımız, kendinizi asla korumasız bulmamanız için sitenizin yedeklenmesini ve (gerekirse) geri yüklenmesini içerir.

Site Optimizasyonu

WordPress Uzmanı olarak Ayrıca arama motoru optimizasyonu ve diğer web sitesi iyileştirmelerinde uzman hizmetler sunuyoruz. SEO’nuzu, site hızınızı, güvenliğinizi ve daha fazlasını geliştirin. SEO WordPress uzman ekibimiz, arama sıralamanızı iyileştirebilir, işletmenizi veya kuruluşunuzu daha görünür ve rekabetçi hale getirebilir.

Danışmanlık Alın

weBerro, size danışmanlık hizmeti verecektir. Tasarımınızı, pazarlamanızı, optimizasyonunuzu ve daha fazlasını geliştirmek için ne tür desteğe ihtiyacınız olduğunu öğrenin. Şimdi ücretsiz olarak danışabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

WordPress Nedir Ne İşe Yarar ?

WordPress, web sayfaları yapan bir fabrikadır. Bu, WordPress’in işlevlerini açıklığa kavuşturmak için yaptığımız bir benzetmedir. içeriği depolar ve bir kullanıcının bir Domain ve Hosting hizmeti dışında hiçbir şey gerektirmeyen web sayfaları oluşturmasına ve yayınlamasına olanak tanır. WordPress, şablon işlemci kullanan bir web şablon sistemine sahiptir.

WordPress Uzmanı Ne İş Yapar ?

WordPress Uzmanı, WordPress kullanımında deneyimli, yüksek kaliteli bir WordPress sitesi oluşturabilen, platformla ilgili güncellemeleri ve haberleri yakından takip eden biridir.

WordPress Danışmanlık Ücretleri Nelerdir ?

WordPress Danışmanlık ücretleri, tamamen talep etmiş olduğunuz hizmete göre şekillenmektedir. Net fiyat çıkarmamız için bir görüşme gerçekleştirmeliyiz.

WordPress ile Neler Yapılabilir ?

WordPress ile birçok türde web sitesi yapılabilir. Bu konuda WordPress Uzmanı ile görüşmeniz sağlıklı olacaktır.

WordPress ile Web Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Eskiden bir web sitesi oluşturmak çok büyük bir projeydi. Hem de pahalı İşletmelerin, siteyi oluşturmak için onlardan on binlerce dolar talep edecek bir çevrimiçi pazarlama ajansıyla çalışması gerekiyordu. Profesyonel görünümlü bir site istiyorsanız, tek seçeneğiniz buydu. Şimdi ise Domain (Alan Adı) ve Hosting (Barındırma Hizmeti) alarak bunu yapabilirsiniz. Ancak profesyonel destek almak daha faydalı olacaktır.